Příspěvky 1 až 5 z 5

Výchozí Speciální hnízdo pro slepice

U známých jsem viděl takovou zajímavost, zvláštní hnízdo pro slepice, které zabrání žraní vajec - vejce se po snesení skoulí dolů do otvoru, takže slepice na něj nedosáhne. Vejce se dobře vyndavají a nejsou špinavá. Jen jsem se zapomněl zeptat, kde to sehnali a navíc bych rád slyšel nebo si přečetl zkušenost někoho dalšího, než něco takového koupím - nebyla to tak úplně levná záležitost.

Výchozí Re: Speciální hnízdo pro slepice

Znám - ale za tu cenu odmítám koupit, spíš naženu manžela, aby si to hnízdo pořádně prohlédl a zkonstruoval sám - a preferovala bych dřevo v přírodní úpravě, popis toho, jak se slepičky nadšeně střídají ve pobytu a snášení právě v tomhle hnízdě, mě rozesmál. Ale určitě by to bylo řešení pro případ, kdy slepice žerou vejce - pokud by tam tedy snášely. Lepší než navrhovaná řešení na paprice.
    Odkaz pro představu, o co se jedná:např. http://eshop.gyron.sk/2012020002-hni...e-i-jako-darek

Vypadá to zajímavě, ale to provedení na obrázku se mi moc nelíbilo, jsem taky příznivcem přírodních materiálů. A ta cena mi přijde naprosto nepřiměřená- vzhledem k materiálu a provedení.

Dík, zkusím to vyrobit sám - materiál by byl, nadšení taky, tak doufám, že stejně nadšené budou i slepice

Neregistrovaný
    Host

Dobry den, chtel jsem se zeptat prodavate farmarske kleci pro slepice? jaka je cena? Koupim toho hodne, budu vyvazat do jineho statu, dekuji