+ Odpovědět + Založit nové vlákno
Příspěvky 1 až 5 z 5

Vlákno: dotaz na trus

Ikonka otazníku dotaz na trus

dobrý den, prosim o odpoved, a moc se nesmejte. stal se mi dnes trapas - mame balkon aa ne nej kálí holubi. doted to nevadilo. ale thcyne si tam nechala ponozky, a tak jsem je chtela vyprat. ale nevsimla jsem si ve shonu,ze jsou take od trusu. tudiz jsem ty ponozky vyprala s pradlem, rucníkama, spodnim pradem atd. kdyz jsem vse chtela vytáhnout z pracky, vsimla jsem si na gume zustal asi nejaky prouzek, tak jsem to chtela vytahnout aleon to byl trus holubu, ani pracka to nevyprala. boze - jsem debil - takzepradlo znicene, pracka znicena, kdo vi kde je jeste ten trus vsude v tom pradle. a ted neivm co delat, jak vycistit pracku, pradlo vyhodit nebo vyprat znovu, pripadam si jako debil, v domeni ze vyperu ponozky, jsem trusem od holub znicila vse a sve nervy. na netu jsem nasla ze zpusobuji salmonelu, encefalitidu, fuj skrkavky ze jsou vtrusu je mi zle doted prosim poradte co byste delali, nechci nakazit nikoho. a mam vtom ted prat spodni pradlo a td.....: diky moc za reakci, nejlip na katty-katty@seznam.cz

Výchozí Re: dotaz na trus

Osobně bych se toho zase tak nebál, jen bych vypral na co nejvyšší teplotu. Salmonelu určitě zabije a ostatní si myslím, že taky. Navíc ono zase všechny ty nemoci nevydrží na vzduchu nějak extra dlouho. Určitě bych netvrdil, že je zničená pračka.

Neregistrovaný
    Host

Rozhodne se podivejte jestli vam v pracce nezustaly nejake zbytky trusu, nejen, ze by mohlo byt dalsi pradlo tim potrisnene ale rika se, ze strevni bakterie preziji i myti v pracce. Ja tedy pradlo pred pranim predpiram v rukou pod kohoutkem, takze toto se mi nastesti nestane...

Pračka tím určitě zničená nebude, všechno z ní vyndejte, pokud tam budou zbytky, třeba v rukavicích když se bojíte, tu pračku když tedy chcete vyčistit, pokud to jde, nechat běžet bez prádla jen s vodou a práškem na nejvyšší teplotu a hotovo. Já bych se nebál ani toho prádla, sám se už léta doslova hrabu v ho..ech a mrtvolách holýma rukama, takže bych podle těch různých alarmistů musel být už stokrát mrtvý. Stačí jen si ty ruce neolizovat a umýt. S těmi nemocemi se podle mě přespříliš přehání, viz také zde http://operenci.cz/threads/222-Jak%C...-holubi-nemoci
    Kolik lidí bylo někdy nakaženo od holubů? A teď kolik už zemřelo jen na lidskou chřipku...

Podobná vlákna

1. Dotaz
    Založil Neregistrovaný v sekci Ostatní diskuze
    Odpovědi: 2
    Poslední příspěvek: 16. 12. 2014, 21:21
  2. dotaz
    Založil Neregistrovaný v sekci Obecná diskuze
    Odpovědi: 4
    Poslední příspěvek: 15. 03. 2014, 10:30
  3. Ptačí trus a zdraví
    Založil Neregistrovaný v sekci Zdraví a nemoce
    Poslední příspěvek: 08. 05. 2013, 02:17
  4. Představuje ptačí trus zdravotní riziko?
    Založil Neregistrovaný v sekci Zdraví a nemoce
    Poslední příspěvek: 29. 08. 2012, 10:02

Štítky pro toto vlákno