+ Odpovědět + Založit nové vlákno
Příspěvky 1 až 4 z 4
    Neregistrovaný
    Host

Výchozí prikrmovani ptaku v panelaku

koupil jsem si nedavno krmitko a umistil jej na zabradli na balkon (9. patro). nasypal jsem tam slunecnici a jeste jsem tam dal i lojovou smes, ale porad tam nikdo nelita. nebude to tim, ze je krmitko prilis vysoko? co byste mi radily?

dekuje pavel

Výchozí Re: prikrmovani ptaku v panelaku

Do takové výšky asi žádní ptáci létat nebudou. Krmítko dejte na nějaký strom/keř u baráku, a uvidíte, jaký o něj bude zájem
    Do života je třeba rozum nebo provaz.

Tak holubi tam půjdou stoprocentně, ale ty nikdo nechce, že. Mám zkušenost, že jdou i do 7. patra, ale jen zřídka, takže než to místo objeví, bude to třeba trvat dlouho, ale potom tam budou chodit pravidelně, i když celkově méně než "dolů". Oni o tom krmítku neví a taková místa vysoko na holém paneláku příliš nevyhledávají, proto na něj narazí možná někdy náhodou, to může trvat libovolně dlouho, takže nějaké pro začátek menší krmítko bych tam nechal, ale pro jistotu dát další na "jistější" místo někam dolů. Jinak když to nahoře objeví, tak tam klidně budou i hnízdit, pokud tam bude budka. Taky asi dost záleží na tom, jestli jsou před domem nějaké vysoké strom/y, ze kterých se rozletují.

Rikii
    Host

Prave kvuli holubum je treba dat bacha na to, aby kolem krmitka nebyl rozhazeny bordel, jinak na vasi lodzii zacnou letat a uz se jich nezbavite, pokud si to nenechate zasklit. A samozrejme pak to take vypada ze. Ani plaseni nepomaha. Vlastni zkusenost :/

Podobná vlákna

1. Letní přikrmování
    Založil kralicek v sekci Přikrmování ptáků
    Odpovědi: 3
    Poslední příspěvek: 11. 08. 2013, 11:51
  2. Přikrmování v době kdy není zima
    Založil Neregistrovaný v sekci Přikrmování ptáků
    Odpovědi: 1
    Poslední příspěvek: 04. 02. 2013, 01:57
  3. Krmení v 8. patře paneláku
    Založil jakubn v sekci Přikrmování ptáků
    Odpovědi: 1