+ Odpovědět + Založit nové vlákno
Příspěvky 1 až 4 z 4
    kuře
    Host

Ikonka otazníku Zimní spotřeba krmiva

Kolik kg slunečnicových semen, lojových koulí, případně dalších pochutin se ztratí ve vašem krmítku za jednu zimu, když krmíte pořád (tzn. ne někde na chatě, kde do krmítka nasypete jednou za měsíc)? Alespoň přibližně?

Neregistrovaný
    Host

Výchozí Re: Zimní spotřeba krmiva

Par kilo lojovych kouli to urcite bude, odhaduji kolem peri. Se slunecnici na tom budu asi stejne jako predchozi pisatele. Krome toho do krmitka davam kuze s lojem, jablka a dalsi veci. Je toho celkem dost

Výchozí Re: Zimní spotřeba krmiva

Já to raději už ani nepočítám . Bylo toho opravdu hodně. Určitě o hooooodně více jak 40kg černé slunečnice, 50kg ostatních semen, 10 kg ovoce,... už ale opravdu nevím kolik čeho přesně bylo. Od kamarádů zemědělců jsem získala velký pytel plný obilí. Po jeho obsahu se také brzy slehla zem. Jelikož jsem chodila sypat zrní i do velkého ptačího krmelce, tak opravdu netuším kolik jsem tam toho mohla nasypat. Ale chodila jsem tam tak dvakrát až třikrát do týdne a na zádech jsem měla batoh v něm mohly být tak 4kg zrní. Letos jsem místo lojových koulí dávala burské oříšky, a šly také dobře na odbyt.

Podobná vlákna

1. Zajímavé zimní pozorovací lokality
    Založil MarekP v sekci Birdwatching
    Odpovědi: 5
    Poslední příspěvek: 20. 11. 2013, 23:02
  2. Zimní sčítání ptáků 2013
    Založil Psax v sekci Obecná diskuze
    Odpovědi: 7
    Poslední příspěvek: 14. 01. 2013, 14:12
  3. Zimní stěhování ptáků do ČR
    Založil jansuk v sekci Obecná diskuze
    Odpovědi: 2